poniedziałek, 20 lutego 2012

Nowa odsłona bloga

Szanowni Czytelnicy

Witamy Was na nowej stronie Historii Rabki. Blog od tej chwili będzie blogiem otwartym. Każda osoba, po wcześniejszym skontaktowaniu się z nami, może być jego współautorem i samodzielnie publikować własne artykuły, wspomnienia, wywiady itp.

Uruchomiliśmy także grupę dyskusyjną, gdzie mogą Państwo bez konieczności rejestracji kierować swoje zapytania do szerokiego grona Czytelników czy też rozwijać nowe wątki dyskusji. Zapraszamy także do korzystania z już istniejącego Forum Historia Rabki.

Józef Szlaga, który od lat gromadzi stare pocztówki, archiwalne fotografie oraz wydawnictwa i artykuły dotyczące Rabki, będzie tworzył galerię zawierającą archiwalne fotografie naszej miejscowości uzupełnione o  ich opisy. Serdecznie zapraszamy do jej odwiedzania i zabierania głosu pod publikowanymi fotografiami.

Czytelnicy, którzy zapisali się, aby otrzymywać powiadomienie o nowych artykułach publikowanych na blogu, proszeni są o ponowne podanie adresu e-mail na który ma być wysyłana informacja do subskrypcji.

To główne zmiany w funkcjonowaniu strony, wiele innych udogodnień wyniknie wraz z zapoznawaniem się przez Państwa z nowym serwisem.

Mamy nadzieję, że obecna strona Historii Rabki spodoba się naszym Czytelnikom i będzie lepiej działającym serwisem niż poprzedni.

Pozdrawiamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz